• +38 (099) 409-31-50
  • mtm.markt@gmail.com


Благодійна та громадська діяльність

   Понад 4 роки Група наших компаній брала участь у Міжнародній Асоціаціїblagoпоріднених міст (МАПГ), що представляла Україну, вела величезну роботу «народної дипломатії» з багатьма країнами світу. Нами було взято участь у БРІКС у Китаї у 2011 році, у з'їздах та конференціях у Німеччині та країнах СНД.

   Нашою групою компаній було створено Благодійну організацію "Благотворительный фонд "КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА І КУЛЬТУРНЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ"

   Одним із напрямків нашого Благодійного фонду є просування міста Харкова як культурного економічного центру України всередині нашої країни та за її межами; налагодження та продовження гідної та взаємовигідної співпраці та партнерських відносин з містами-побратимами Харкова; організацій спільних проектів із проведення семінарів, конференцій на користь міст-побратимів міста Харкова; сприяння органам місцевого самоврядування, підприємствам та іншим юридичним особам у встановленні та розвитку зовнішньоекономічних зв'язків укладанні договорів про співпрацю із закордонними партнерами; сприяння у рамках партнерських зв'язків міст та регіонів встановленню та розвитку контактів між підприємствами, науковими та навчальними закладами, спеціалізованими установами, засобами масової інформації, громадськими, професійними, творчими, молодіжними та спортивними організаціями.

   Ми готуємо документальний фільм про місто Харків та його міста-побратими, їх багату історію, сучасне життя та перспективи розвитку. Ми вже мали такий досвід співпраці з представниками Грузії та підготували фільм про місто-побратима Харкова – Кутаїса. Цим проектом насамперед хотіли б підняти зацікавленість у нашому місті існуючих міст-побратимів Харкова, а також залучити до співпраці нові країни.